Hava Durumu

Tesettüre mi girdi? Adını duyunca çok şaşıracaksınız!

Maneviyata yöneldiğini söyleyerek sahne kariyerini bitiren Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabından tesettürlü pozlarını paylaştı.

Haber Giriş Tarihi: 23.03.2023 12:10
Haber Güncellenme Tarihi: 23.03.2023 12:19
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Tesettüre mi girdi? Adını duyunca çok şaşıracaksınız!

Arabesk müziğin ünlü ismi Ferdi Tayfur ve Yeşilçam yıldızı Necla Nazır’ın kızı müzisyen Tuğçe Tayfur, geçen aylarda maneviyata yöneldiğini ve sahneleri bıraktığını açıklamıştı.

Nazlı Tayfur, tesettüre girdiği yönündeki iddiaları yalanlayarak, "İslam dinine göre tesettür ve örtünmek bu değil. Ben kendi nefsimle mücadele ediyorum yoksa herkes gibi ben de farkındayım örtünmenin bu olmadığının" ifadelerini kullandı.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Paylaşımına gelen eleştirilere cevap veren ve tesettüre girmediğini söyleyen Tuğçe Tayfur, "İnsanları yanlış yönlendirmeyin. Ben tesettüre girdiğimi açıklamadım. Ağzımdan hiç öyle bir laf çıkmadı ki. Sadece kendi Instagram sayfamda her Instagram'ı olan gibi günlük fotoğraflarımı paylaşıyorum. İslam dinine inananlar için tesettür bu değil. Örtünmek bu değil. Ama dinimiz hoşgörü dini. Ben kendi nefsimle mücadele ediyorum yoksa herkes gibi ben de farkındayım örtünmenin bu olmadığının. Allah en doğru şekilde yapmayı nasip etsin" dedi.

 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.