Hava Durumu

Özdemir, evliliği ile ilgili iddialara ateş püskürdü

İddialara göre “Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliğinde kriz çıktı. Eşiyle kavga eden Özdemir, birkaç gün önce evi terk etti” iddiasını gündeme getirmişti.

Haber Giriş Tarihi: 18.03.2023 11:41
Haber Güncellenme Tarihi: 18.03.2023 11:41
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Özdemir, evliliği ile ilgili iddialara ateş püskürdü

Demet Özdemir iddialara sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile cevap verdi.

Oyuncunun sosyal medya paylaşımı şöyle:

“İnsanları zan altında bırakmak bu kadar kolay mı şiddet içeren dilinize yaptığınız ayıya vicdansızlığınıza yazıklar olsun zor günlerden geçerken gündemimiz yaşanan acıları unutmamak ve Yarınlar için dayanışma olması gerekirken ben Ve benim gibi sektördeki evli kadın oyuncu arkadaşlarımızın özel hayatına iddia adı altında yapılan sözlü taciz sebebiyle bu açıklamayı utanarak yapmak zorunda kalıyorum ve beni ve bizi Zan altında bırakanlardan Hesap Soracağım bundan sonra adamın geçtiği her türlü iftira sahibi ile mücadelemi hukuk yoluyla vereceğim bilin isterim yetsin artık…”

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, şarkıcı Oğuzhan Koç’un 14 Şubat Sevgililer gününde yaptığı evlilik teklifine evet yanıtını vererek, geçtiğimiz Haziran ayında sade bir törenle nişanlanmış ve ardından, Ağustos ayında görkemli bir düğün ile evlenmişlerdi. Çiftin nikah şahitliğini Acun Ilıcalı yaparken çok sayıda ünlü isim düğünde hazır bulunmuştu.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.