Hava Durumu

Ahmet Kural ameliyata alındı

Ünlü oyuncu Ahmet Kural osteoid osteoma kemik tümörü ameliyatı oldu.

Haber Giriş Tarihi: 01.02.2023 10:53
Haber Güncellenme Tarihi: 01.02.2023 10:53
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Ahmet Kural ameliyata alındı

Tümör ameliyatı oldu 

Magazin dünyası ünlü oyuncu Ahmet Kural'ın ameliyata alınmasıyla sarsıldı. Kemik tümörü ameliyatı olan Ahmet Kural yaklaşık 5 saat süren ameliyattan sonra normale döndü. 

1982 Kütahya doğumlu Ahmet Kural, Kardeş Payı, İşler Güçler, Düğün Dernek gibi film ve dizilerde rol aldı. İlk kez oyuncu arkadaşı Murat Cemcir ile birlikte rol aldığı Çangı Çengi filmiyle sinemalarda fazla izlenmese de internet ortamını adeta yıkıp geçmişti. 

Ahmet Kural, oyuncu arkadaşı Murat Cemcir ile birlikte tıpkı Metin Akpınar, Zeki Alasya gibi ayrılmaz ikili olarak görülüyor. Kariyerine sinema filmleriyle devam eden Ahmet Kural, son olarak Baba Parası filmiyle sevenlerine kavuşmuştu. 

Şarkıcı Sıla ile yaşadığı mahkeme süresince ortalıkta görünmeyen Ahmet Kural, Avukat nişanlısı Çağla Gizem Çelik'le evlilik  hazırlığı yapıyor. 

Osteoid osteoma kemik tümörü nedir ?

Osteoid osteoma kemiğin iyi huylu tümörüdür ve iyi huylu kemik tümörlerinin ’unu oluşturur. Çocukluk yaş grubunda daha sık görülür. Erkeklerde kadınlara oranla 2-3 kat daha fazla görülür. Genellikle uzun kemikleri tutar (kaval kemiği, uyluk kemiği, kol kemikleri). Diğer kemiklerde de nadir olarak görülmesi mümkündür.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.