Hava Durumu

Niğdeli öğrenciler ilk günden 2 madalya aldı

Niğde Spor Lisesi öğrencisi Ahmet Çapacı ve Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi Sıla Çavdar ilimize Malatya'da devam eden taekwondo müsabakalarında ilk günden 2 madalya kazandırdılar.

Haber Giriş Tarihi: 07.03.2022 10:01
Haber Güncellenme Tarihi: 07.03.2022 10:01
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Niğdeli öğrenciler ilk günden 2 madalya aldı

Okul Sporları Taekwondo 4. Grup müsabakaları Malatya'da devam ediyor. Niğde Spor Lisesi ve Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerimiz şampiyonanın ilk gününde 2 madalya aldılar. 

Niğde Spor Lisesi öğrencisi Ahmet Çapacı Malatya'da devam eden müsabakalarda grubunda birinci, Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi Sıla Çavdar ise üçüncü olarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar. İlk günden iki madalya kazanan sporcularımız 45-46 kiloda yarıştılar. 

Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yaptığı paylaşımıyla genç sporcularmızı tebrik ederken, Türkiye Şampiyonasında yarışmaya hak kazanan öğrencilerin ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarını sürdürecekleri belirtildi. 

Medya Haber Sitesi ailesi olarak, ilimize sporda kazandırılan başarılarda emeği geçen Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ekipleri ile Malatya'da düzenlenen turnuvada ilimize madalya kazandıran sporcularımızı ve antrenörleri Orhan İnan hocamızı tebrik ediyoruz. 

Haber Murat Karakaya 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.