Hava Durumu

Niğde’ye Türkiye üçüncülüğü!..

Ankara Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezinde 30 Mayıs-02 Haziran 2023 tarihleri arasında düzenlenen 17 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonasında Niğde’ye, Türkiye 3’üncülüğü geldi.

Haber Giriş Tarihi: 03.06.2023 12:29
Haber Güncellenme Tarihi: 03.06.2023 12:29
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Niğde’ye Türkiye üçüncülüğü!..

Ankara Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezinde 300’ün üzerinde kulüpten, 762 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen şampiyonada Niğdeli Azra Hazal Arı ve Nisa Buket Hazır şampiyonada rakiplerini eleyerek Türkiye 3’üncülüğüne imza attılar.

Niğde Badminton İl Temsilciliği sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; 
“Azra Hazal ARI-Nisa Buket Hazır 30 Mayıs- 02 Haziran 2023 tarihleri arasında Ankara Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezinde yapılan 17 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonasında, Çift Bayanlar kategorisinde Türkiye 3’üncüsü olmuş ve Niğde’miz adına büyük bir başarıya daha imza atmışlardır. Sporcularımızı kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Bu başarıda emeği geçen Antrenörlerimiz Yusuf Meşe, Serdar Daniyar ve Ümmü Ak hocalarımıza teşekkür ederiz. Ayrıca desteklerinden ötürü Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İlker Ötgünlü hocamıza çok teşekkür ediyoruz.”

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.