Hava Durumu

Niğde’de sentetik halı sahaları yeniliyor!..

Niğde Belediyesi tarafından, kent merkezindeki parklarda yer alan sentetik halı sahaların yenilenmesi ve modernizasyonu için çalışma başlattı. 

Haber Giriş Tarihi: 24.08.2023 17:25
Haber Güncellenme Tarihi: 24.08.2023 17:25
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Niğde’de sentetik halı sahaları yeniliyor!..

Modernizasyon ve yenileme çalışmaları kapsamında, eski sentetik zeminler yenilenip zemin altlarına bakımlar yapılacak. Saha içerisindeki kale ve fileler ile zemin üzerindeki çizgiler de yenilendikten sonra tel örgü ve aydınlatma sistemleri de yenilenerek modern bir görünüme kavuşturulacak.

15 HALI SAHA YENİLENİYOR
Kent merkezindeki 15 parkta yer alan spor tesislerinde yenileme çalışmaları kısa süre içinde tamamlanarak, yeni ve modern yüzüyle yeniden gençlerin ve sporseverlerin hizmetine sunulacak.

ÖZDEMİR; “KENTİN HER KÖŞESİNİ SPOR TESİSLERİYLE DONATMAYA KARARLIYIZ”

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir konuyla ilgili yaptığı açıklamada, sentetik halı sahalardaki yenileme çalışmalarını gençlerin ve sporseverlerin daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda spor yapmalarına olanak sağlamak amacıyla başlattıklarını belirterek; “Gençlerin boş zamanlarını spor yaparak değerlendirmeleri ve kötü alışkanlıklardan uzak durmaları amacıyla, kentin her köşesini spor tesisleriyle donatmaya kararlıyız. Bucakçayır mevkisine 2 yeni spor sahası kazandırıyoruz. Kent merkezinde hemen hemen her mahalleye bir halı saha yapmak için proje geliştiriyoruz. Bisiklet yolları ve yürüyüş yollarımızı çoğaltarak ve bakımlarını yaparak yine hemşerilerimizin hizmetine sunuyoruz.” ifadelerine yer verdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.