Hava Durumu

Maddi manevi desteklemeliyiz !..

Niğde’nin profesyonel futbol liglerindeki tek temsilcisi olan sarı –kırmızılı ekibe yeni sezonda başarı dileyen Gürer, taraftarlara da takımlarına daha fazla sahip çıkma çağrısında bulundu. 

Haber Giriş Tarihi: 08.10.2022 12:09
Haber Güncellenme Tarihi: 08.10.2022 12:09
https://www.medyahabersitesi.com
Maddi manevi desteklemeliyiz !..

Gürer Niğde Anadolu FK kulübünü  ziyaret  etti.

Gürer: “Niğde’mizin tek profesyonel futbol takımını maddi ve manevi desteklemeliyiz”

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, 3. Futbol Ligi 3. Grupta mücadele eden Niğde Anadolu Futbol Kulübü’nü (FK) ziyaret ederek, yönetici, teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi. 

Takıma yeni sezonda başarı dileyen Gürer, 5 Şubat Stadı’nın yıkılıp yerine yenisi yapılamadığı için Niğde Ömer HalisdemirÜniversitesi kampüsündeki sahada maçlarını oymak zorunda kalan sarı –kırmızılı takımın bu nedenle zor durumda kaldığını belirtti. 

CHP Niğde Milletvekili Gürer; “Stad bir an önce yapılsın. 500 günde bitecek denen stada 500 gündür çivi çakılmadı “ dedi.

DESTEK ŞART 

Ömer Fethi Gürer, yaptığı açıklamada 2 yıl önce yıkılan ve birkaç kez ihale edilmesine rağmen halen yeni stadın yapımına başlanamaması nedeniyle üniversite stadında maçlarını yapan Niğde ekibinin zor zamanlar geçirdiğine değinerek, “Kulüp maddi ve manevi destek bekliyor. Takım daha çok taraftar desteği bekliyor. El birliği ile takımımızı yeniden üst liglere çıkarmalıyız. Stadın yapımına da bir an önce başlanmalı” diye konuştu.

TEKNİK HEYET VE YÖNETİCİLERE ZİYARET 

CHP Milletvekili Gürer ziyaret sırasında. Niğde Anadolu Futbol Kulübü Başkan vekili Eser Eti, Teknik Sorumlu Aytaç Ak, Antrenörler Ahmet Saray, Nazmi Yıldırım ve Mertcan Bilatan ile görüştü. Ziyarete CHP ilçe Başkan vekili Bayram Yıldırım, Niğde Belediyesi Meclis Üyesi Erdal Aydoğan ve Niğdespor kaptanlığı da yapmış olan Mehmet Gökkaya da eşlik etti.

GELECEĞİN YILDIZ FUTBOLCULARI 

CHP Milletvekili  Ömer Fethi Gürer ayrıca, Niğde Anadolu Futbol kulübünde Niğde alt yapıdan yetişen Umut Alpaslan, Murat Balçın, Mehmet Can Karaer, Arda Sürgit ve Oğuzhan Alp’le de bir araya geldi. Gürer, Niğdeli genç futbolcuların geleceğin yıldız futbolcusu adayı olduğunu da belirtti. Uzun aradan sonra Niğdeli profesyonel futbolcuların varlığı Niğde içinde güzel bir gelişme dedi.CHP  Niğde milletvekili Ömer Fethi Gürer Niğde Spor tarihi kitabınında yazarı olarak Niğde spor dününü yakından biliyorum.Niğde sporda özellikle alt yapıda başarılı sporcular yetiştirip ülkemizde gündem olmuştu.Günümüzde Niğde Anadolu FK tek profesyonel takımımız.Mutlaka Niğde olarak sahiplenip destekleyip bir üst Line çıkması için destek yaratılmalıdır.Başarılı olacak takıma Niğde olarak sahip çıkmalıyız “ diye konuştu.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.