Hava Durumu

BOKSÖR HAVVA NUR ŞEKER AVRUPA YOLCUSU

Şubat ayında Adana'da düzenlenen Genç Kadınlar Ferdi Boks müsabakasında Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü temsilen müsabakaya çıkan ve 66 kg'da Türkiye Şampiyonu olan Niğdemizin gururu Havva Nur Şeker Gençler Avrupa Şampiyonası için Bulgaristana gidiyor.

Haber Giriş Tarihi: 21.03.2022 17:07
Haber Güncellenme Tarihi: 21.03.2022 17:07
https://www.medyahabersitesi.com
BOKSÖR HAVVA NUR ŞEKER AVRUPA YOLCUSU

Kastamonu Kadı Dağında bulunan Kamp Eğitim Merkezine giden Şeker ve Antrenörü Ülkemizi ve Niğdemizi Bulgaristan'da en iyi şekilde temsil edeceklerini söylediler.

Bulgaristan Sofia da 11 Nisanda gerçekleşecek olan Şampiyonaya 36 ülke katılacak. Havva Nur Şeker 'in Antrenörü Abdurrahman Özben "Bizler herşeyden önce Türkiye 'yi orada temsil etmekten büyük gurur ve onur duyuyoruz. Her şampiyonaya büyük azim ve gayretle çalıştığımız gibi bu şampiyonada da Ülkemizi ve Niğdemizi en iyi şekilde temsil edecek, bayrağımızı göndere çektirerek, istiklal marşımızı okutacağız inşallah. Ben bu vesile ile Havvamızın ve tüm sporcularımızın sonuna kadar arkasında olan, sporcularımıza ağabeylik yapan İl Müdürüm Sn İlker Ötgünlü 'ye teşekkür ediyorum. Tüm Niğdemizden ve Ülkemizden dua ve destek bekliyoruz." İfadelerini kullandı.

google-site-verification=trBUEZyee7gIbXyiQDk3Xu5XdBWrGr7EqUhGr-Os2pE
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.