Hava Durumu

Yeniden Refah Partisi kongreleri sonuçlandı

Yeniden Refah Partisi Niğde teşkilatı Çiftlik ve Bor İlçelerinde 2. Olağan Kongrelerini tamamladı. 

Haber Giriş Tarihi: 04.03.2022 17:51
Haber Güncellenme Tarihi: 04.03.2022 18:08
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Yeniden Refah Partisi kongreleri sonuçlandı

Yeniden Refah Partisinde kongre heyecanı devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda Niğde Merkez ve Çamardı İlçe Kongrelerini tamamlayan Yeniden Refah Partisi bugün de Bor ve Çiftlik İlçelerinde ikinci olağan kongrelerini gerçekleştirdi. 


Yeniden Refah Partisi Çiftlik İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresinde Muharrem Gün, Bor İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresinde ise Mustafa Temeltaş ilçe başkanları  olarak seçildiler. 


Geçtiğimiz Şubat ayında yapılan Yeniden Refah Partisi Niğde Merkez İlçe Kongresinde Musa Şahin merkez ilçe başkanı, Osman Tuncer ise Çamardı ilçe başkanı olarak seçilmişti. 


 

Yeniden Refah Partisi, 28 Şubat dönemi ile özdeşleşen ve alınan Milli Güvenlik Kurulu kararları ile Başbakanlık görevinden istifa eden Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan tarafından 28 Kasım 2018 tarihinde kuruldu. Niğde'de kısa sürede teşkilatlanmalarını tamamlayan Yeniden Refah Partisi yöneticileri geçtiğimiz günlerde Medya Haber Sitesi stüdyolarında iddialı açıklamalarda bulunmuş, kısa sürede iktidara geleceklerini belirtmişlerdi. 

Yeniden Refah Partisi yönetiminden Medya Haber Sitesi ziyaretlerinde yapılan iddialı açıklamalara ulaşmak için lütfen bu linke tıklayınız.

Haber Murat Karakaya 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.