Hava Durumu

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Aydın; "Seçimlere hazırız"

Yeniden Refah Partisi Niğde İl Başkanı İmdat Aydın ve parti yönetimi Medya Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Şerife Türkeş'i ziyaret ederek partinin çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Haber Giriş Tarihi: 17.03.2022 13:32
Haber Güncellenme Tarihi: 17.03.2022 13:52
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Aydın; "Seçimlere hazırız"

Yeniden Refah Partisi Niğde İl Başkanı İmdat Aydın açıklamalarında; "Kasım 2021 tarihinden bu yana Genel Başkanınımız Fatih Erbakan'ın teveccühleriyle il başkanı olarak atandım. Yeniden Refah Partisi ilimizde 6 ilçede de teşkilatlanmalarını tamamladı. Bütün beldelerimizde teşkilatlarımız var. Partimiz önümüzdeki seçimlerde seçimlere hazır halde bulunuyor." 

"Niğde'de 2 bin 300 üyeye ulaştık" 

İl başkanı Aydın; "Şu anda Niğde'de 2 bin 300 üyemiz var. Kısa zamanda da 3 bin üye sayısına ulaşmış olacağız. Genel Merkezimizin bizler için verdiği limitin üye sayısı bakımından üstündeyiz. İnşallah Ramazan Ayından sonra önümüzdeki Mayıs ayında Niğde Kongremizi Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan'ın katılımı ile gerçekleştireceğiz. Genel Başkanımızın emrinde en güzel oyu alacağız."

"Türkiye geneli anketlerinde yüzde 11 oy alıyoruz"

Yeniden Refah Partisi Niğde İl Başkanı İmdat Aydın; partisinin ülke genelinde yüzde 11 oy oranına sahip olduğunu, Niğde'de ise ülke genelinin üzerinde oy alacaklarını söyledi. Aydın; "Türkiye genelinde yüzde 11 oyumuz olduğunu görüyoruz. İnşallah bizler de çalışmalarımızda ilimizde Türkiye genelinin üzerinde bir oy alacağız." dedi. 

Yeniden Refah Partisi Niğde İl Başkanı İmdat Aydın Mayıs ayında Genel Başkan Fatih Erbakan'ın da katılacağı il kongresine tüm Niğde halkını davet etti. 

Yeniden Refah Partisi, 23 Kasım 2018 tarihinde Fatih Erbakan liderliğinde kurulan ve Türkiye'de faaliyet gösteren siyasi partidir. Parti tüzüğüne göre resmî kısaltması "Yeniden Refah" şeklindedir. Simgesi hilal içerisinde başaktır. Genel başkanı Fatih Erbakan'dır.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.