Hava Durumu

Milletvekili Gürer Gündem Özel'e konuk oluyor

Niğde basınına yeni bir soluk getirmek amacıyla, "Tarafsız, Özgür ve Yenilikçi" sloganıyla kamu yararı adına gazetecilik faaliyetlerine başlayan Medya Haber Sitesi, Kent Türk Televizyonu ile ortak yayınlanan "Sema Tekeli ile Gündem Özel" Niğde’nin önemli isimlerini ağılamaya devam ediyor. 

Haber Giriş Tarihi: 11.03.2022 13:32
Haber Güncellenme Tarihi: 11.03.2022 13:32
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Milletvekili Gürer Gündem Özel'e konuk oluyor

MİLLETVEKİLİ GÜRER GÜNDEM ÖZEL’E KONUK OLUYOR

İlimizin gelişimi ve büyümesi adına her hafta farklı konuk ve konularla kendi günü kendi saatinde şehrin nabzını tutan Gündem Özel bu hafta da CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer'i konuk alıyor. 


Gündeme dair konuların konuşulduğu "Sema Tekeli ile Gündem Özel" her hafta Cumartesi günü saat 20.30'da Medya Haber Sitesi sosyal medya hesapları  ve Kent Türk TV’de ortak yayınla izleyicisiyle buluşuyor. 


İlk olarak Niğde Valisi Dr. Yılmaz Şimşek’le başlayan program daha sonra Ak Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Bor Belediye Başkanı Serkan Baran'ı ağırladı.


 "Sema Tekeli ile Gündem Özel" programının 12 Mart Cumartesi günü saat 20.30’da yayınlanacak yeni bölümünde ise CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer konuk olacak. 


Milletveikili Gürer daha çok tarım politikalarının konuşulması beklenen programda Sema Tekeli’nin sorularını yanıtlayacak.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.