Hava Durumu

Davarcı: Her şartta hazırız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde Merkez İlçe Başkanı Kamil Davarcı, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Üye kazanımlarını hızlandıran Davarcı, son olarak partiye katılan vatandaşlara parti rozetini takarak yazılı açıklamada bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 02.02.2022 10:36
Haber Güncellenme Tarihi: 02.02.2022 10:36
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Davarcı: Her şartta hazırız

"SEÇİM ÇALIŞMALARIMIZA HER HÂLÜKARDA DEVAM EDECEĞİZ"

Cumhuriyet Halk Partisine üye kazanımlarının partisine taze kan kattığını ifade eden CHP Niğde Merkez İlçe Başkanı Kamil Davarcı, açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

"Parti olarak çalışmalarımıza sadece seçime son günler kala değil her zaman, her koşulda devam etmeye gayret ediyoruz. Bir kişinin bile partimize katacağı yeniliğin, değişimin, istikrarın farkındayız. Bu yüzden esnaf ve vatandaş ziyaretlerimize durmadan devam ediyoruz. Stantlar kuruyoruz, tezgahtarlarla konuşuyoruz, sokaktaki esnafla bir araya gelip, derdini dinliyoruz. Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, ideolojimizi anlatıp, vatandaşlarimızı kazanmaya ara vermeden devam ediyoruz. Bugün de birçok vatandaşımız CHP'ye katılmak istediğini beyan etti. Hasbihal ettik, ülke gündemi ile ilgili konuştuk, ideolojimizi, umudumuzu anlattık ve nihai sonuca ulaşarak parti rozetini bizzat ben takarak partidaşlarımızı tebrik ettim. CHP için de, bizim için de, yeni üyelerimiz için de bu kararın hayırlara vesile olmasını diliyorum. İdeolojimizi herkesin anlaması için üye çalışmalarımıza kar, kış, yaz, çamur, güneş demeden her hâlükarda devam edeceğiz."

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.