Hava Durumu

CHP'de bayrak değişimi

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanı Orpen Nergiz oldu. CHP'de geçtiğimiz günlerde görevini bıraktığını açıklayan Ozan Sakarya'nın yerine gençlik kolları başkanı olarak Avukat Orpen Nergiz atanmıştı.

Haber Giriş Tarihi: 31.01.2022 15:10
Haber Güncellenme Tarihi: 31.01.2022 15:46
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
CHP'de bayrak değişimi

CHP Niğde Gençlik Kolları Başkanlığında yeni yüzlerle yeni bir başlangıç yapılması adına görevini bıraktığını açıklayan Ozan Sakarya, yaklaşık 5 yılın ardından Avukat Orpen Nergiz'e gençlik kolları başkanlığını devrettiğini açıkladı.

Sakarya; CHP'nin 6 okunu Niğde Kalesine dikeceğiz 

Duygusal anların yaşandığı devir teslim töreninde konuşan Sakarya: "Görevimi uzun yıllar en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Orpen kardeşim de layıkıyla görevini yapacaktır ve inanıyorum ki Millet İttifakının iktidarında gençlik kolları başkanlığını yürütecektir. Ben bilgi ve birikimimle yeni yönetime destek olacağım. Herkes hakkını helal etsin, bir gün Cumhuriyet Halk Partisinin altı okunu Niğde Kalesine dikeceğiz" ifadelerini kullandı. 

CHP Niğde Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Avukat Orpen Nergiz devir teslim töreninde yaptığı açıklamasında: "Görevi Ozan kardeşimizden bugün devraldık. Aldığımız bayrağı inşallah daha ileriye taşımak için çalışacağız. Başkanımız Ozan Sakarya’ya bugüne kadar yaptığı çalışmalardan ötürü teşekkür ediyorum." 

İl Başkanı Adem; CHP gençlerin yanında oldu olmaya da devam edecek

CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem: "Ozan kardeşimiz partimizin gençlik kolları başkanı olarak 5 yıl boyunca görev yaptı. Yaptığı hizmetler için kendisine partim adına teşekkür ediyorum. Orpen kardeşimiz de partimizin bir üyesi olarak en şekilde çalışacaktır. Bizler gençlerimize destek olmaya devam edeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak gençlerimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz." 

CHP Niğde İl Binasında gerçekleşen devir teslim törenine CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, CHP Merkez İlçe Başkanı Kamil Davarcı, CHP Niğde Kadın Kolları Başkanı Fatma Yaşar, Niğde Belediye Başkanlığı yapmış olan Ahmet Oğuz Özmen, parti yönetimi ve üyeleri katıldı. 

Devir teslim töreni 5 yıl boyunca CHP Niğde Gençlik Kolları Başkanı olarak görev yapan Ozan Sakarya'ya plaket takdimi ile son buldu. 

Haber Murat Karakaya 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.