Hava Durumu

İmparator Bodrum'daki 5 dairesini depremzedelere açtı.!

Türkiye'nin usta şarkıcılarından olan ve İmparator lakaplı ile tanınan İbrahim Tatlıses de Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından evlerini depremzedeler için açtı. 

Haber Giriş Tarihi: 21.02.2023 17:15
Haber Güncellenme Tarihi: 21.02.2023 17:20
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
İmparator Bodrum'daki 5 dairesini depremzedelere açtı.!

Usta sarkıcı İbrahim Tatlıses Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın çağrısı sonrası Bodrum'daki 5 dairesini 'Evim Yuvan' olsun kampanyasına bağışladığını duyurdu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Şimdi yaraları sarma zamanı" diyen Tatlıses, imkanı olanlara da seslenmeyi unutmadı.
Türkiye'yi sarsan depremlerin ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yeni başlattıkları "Evim Yuvan Olsun" kampanyası ile hayırseverlerin evlerini depremzedelere bedelsiz ya da uygun şartlarda kiralayabileceklerini bildirdi.
Oktay açıklamasında "Türkiye'de yaşayıp ikinci evi olan ya da yurt dışında yaşayıp Türkiye'de ikinci evi olan, kullanmadıkları evlerini veya yazlık evlerini depremzede ailelerin kullanımına bedelsiz olarak sunmak veya evlerini uygun şartlarda depremzede ailelerin oturması için kiralamak isteyen hayırseverlerimiz, gönül rahatlığıyla evimyuvanolsun sitesinden başvurabilirler" dedi.
İbrahim Tatlıses bu çağrıdan sonra kızı Dilan Çıtak gibi hemen harekete geçti. İbrahim Tatlıses, Bodrum'daki 5 dairesini Evim Yuvan Olsun kampanyasına bağışladı.
İbrahim Tatlıses, "Evim Yuvam Olsun kampanyasına katılın. Şimdi yaraları sarma zamanı. Ben de Bodrum'daki 5 dairemi depremzedelere açtım. İmkanınız varsa siz de açın" dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.