Hava Durumu

"Yarının büyük Türkiye'sini inşa etmeye kararlılıkla devam."

Niğde Valisi Mustafa Koç'tan yılbaşı mesajı.

Haber Giriş Tarihi: 29.12.2022 09:57
Haber Güncellenme Tarihi: 29.12.2022 09:57
https://www.medyahabersitesi.com
"Yarının büyük Türkiye'sini inşa etmeye kararlılıkla devam."

2022 yılını geride bırakırken, yeni umutlar, yeni hedefler ve daha güzel bir gelecek ümidiyle yeni bir yılın heyecanını birlikte yaşıyoruz. Her yeni yıl, geçen bir yılın muhasebesinin yapılmasının yanı sıra, yaşanan tecrübeler ışığında yeni yıla ilişkin yol haritasının belirlenmesine imkân sağlayan dönüm noktalarıdır.
Devletimizin tesis ettiği huzur ve güven ortamı içerisinde, geçmişimizden aldığımız güçle, sürekli değişen dünya şartlarının sağladığı yeni fırsatlarla sorumluluklarımızı en iyi şekilde bilerek ilimizin ve ülkemizin kalkınmasına, gelişmesine katkı sağlamanın çabası içerisinde olacak, yarının büyük Türkiye’sini inşa etmeye, Türkiye Yüzyılı hedefi doğrultusunda üretmeye, çalışmaya kararlıkla devam edeceğiz.

"GÜZEL BİR YIL OLACAĞINA YÜREKTEN İNANIYORUM"
Yeni yılda Ülkemizin kalkınmada daha ileri gitmesi, refah ve huzur ortamının devam etmesi en büyük temennimizdir. Başta kamu kurum ve kuruluşlarımız olmak üzere, sivil toplum kuruluşlarımız ve tüm toplum kesimlerimizin birlikte çalışması ile 2023 yılının İlimiz için; sosyal, kültürel ve ekonomik alanda daha güzel bir yıl olacağına yürekten inanıyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle; 2023 yılının tüm insanlığa barış, esenlik, huzur ve mutluluk getirmesini, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesini temenni ediyor, aziz milletimizin ve Niğdeli hemşerilerimin yeni yılını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.