Hava Durumu

"Vatandaşımızın refahı için çalışıyoruz"

Niğde Valisi  Mustafa Koç, Niğde Merkeze bağlı köylerde devam eden yatırımlar, ulaştırma ve altyapı çalışmaları ile 2023 yılında yapılması planlanan projeler hakkında İl Özel İdaresinden brifing aldı.

Haber Giriş Tarihi: 26.12.2022 16:49
Haber Güncellenme Tarihi: 26.12.2022 17:17
https://www.medyahabersitesi.com
"Vatandaşımızın refahı için çalışıyoruz"

İl Özel İdaresi Birim Müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda Genel Sekreter Ali Nebol,  İl Özel İdaresinin ulaşım, altyapı, imar, yürütülen projeler, personel durumu, mali durumu, araç parkı, taşınmaz malları, Birim Müdürlüklerinin faaliyetleri ve sürdürmüş olduğu çalışmalar ve yine 2023 yılında yapılması planlanan projeler hakkında geniş kapsamlı ve detaylı bir brifing sundu.

'VATANDAŞIMIZIN REFAHI İÇİN ÇALIŞIYORUZ'


Kamu kurumlarından, yapılan çalışmalar ve 2023 yılında hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında ayrı ayrı brifing almaya devam eden Vali Mustafa Koç, vatandaş için hayata geçirilen her bir kamu yatırımının hassasiyetle takip edildiğini söyledi. 
Yapılan her türlü çalışmada milletin ihtiyaçları doğrultusunda yapılacak projelerde kaynakların etkin ve verimli kullanılması ilkesinin temel alındığının altını çizen Vali Koç, “Kırsalda, köylerde yaşayan vatandaşlarımızın refahı ve mutluluğu için tüm kurumlarımızla birlikte çalışıyoruz. Devlet olarak, vatandaşımıza nitelikli hizmeti en kısa sürede ulaştırma gayretindeyiz” dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.