Hava Durumu

Vali Şimşek Hacıabdullah Kasabasında

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek Hacıabdullah Kasabasını ziyaret etti. İlçe, belde, kasaba ve köy ziyaretlerine devam eden Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Hacıabdullah Kasabasını ziyaret ederek kasaba sakinleri ile bir araya geldi.

Haber Giriş Tarihi: 16.02.2022 10:49
Haber Güncellenme Tarihi: 16.02.2022 11:15
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Vali Şimşek Hacıabdullah Kasabasında

İlçe, belde, kasaba ve köy ziyaretlerine devam eden Vali Şimşek, Hacıabdullah Kasabasını ziyaret ederek kasaba sakinleri ile bir araya geldi.

İl Jandarma Komutan V. Jandarma Albay Ahmet Koçdemir, İl Emniyet Müdürü Adnan Özdemir, İl Genel Meclis Başkanı Nusret Teksin ve ilgili kurum müdürleri birlikteliğinde gerçekleştirdiği ziyaretlerine Hacıabdullah Belediyesi ile başlayan Vali Şimşek, Hacıabdullah Belediye Başkanı Recep Doğmuş’u makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Hacıabdullah Belediye Başkanı Recep Doğmuş’tan belediye çalışmaları hakkında bilgi alan Şimşek, belediye ziyaretinin ardından Hacıabdullah İlköğretim okulunu ziyaret ederek İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar’dan okulun genel durumu, fiziki kapasitesi ve eğitim durumu hakkında bilgi aldı.

Kasabada bulunan sağlık ocağındaki incelemelerinin ardından Vali Şimşek daha sonra kasaba sakinleri ile düzenlenen toplantıda bir araya gelerek; sorun, görüş ve talepleri dinledi.

Toplantıda, zaman zaman ilçeleri, köyleri ve beldeleri sorunları yerinde görmek için ziyaret ettiğini ifade eden Şimşek; "Bugün Hacıabdullahlı sakinlerimizle hasbıhal etmek, varsa sorun ve taleplerini dinlemek istedik” dedi.

Vatandaşların ilettiği sorun ve taleplerin değerlendirileceğini ifade eden Vali Şimşek, imkânlar ölçüsünde, öncelik acil olanlar olmak üzere, ihtiyaçların karşılanması için gayret gösterileceğini söyledi.

Hacıabdullah Kasabası sakinleri ise Vali Şimşek'e  kendilerini ziyaret ettiği ve sorunlarını dinlediği için teşekkür ettiler. 

Ziyaretlerinin ardından Vali Şimşek kaya düşmesi ve taşkın nedeni ile afet bölgesi ilan edilen bölgedeki incelemelerinin ardından kasabadan ayrıldı.  

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.