Hava Durumu

Türkçe pop ve rap müziğin sevilen isimleri Niğde’de!..

Niğde Belediyesi’nin, vatandaşların doyasıya eğlenebilmeleri için düzenlediği Gençlik Festivali’nde ünlü sanatçılar EYPİO ve Derya Uluğ, Niğdeli hayranlarıyla bir araya gelecek.

Haber Giriş Tarihi: 19.06.2023 16:34
Haber Güncellenme Tarihi: 19.06.2023 16:34
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Türkçe pop ve rap müziğin sevilen isimleri Niğde’de!..

Niğde Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik Festivali kapsamında Türkçe pop ve rap müziğin sevilen isimlerinden olan EYPİO ve Derya Uluğ, vatandaşlar ile bir araya gelecek. 23-24 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek festivalde, 23 Haziran Cuma günü EYPİO, 24 Haziran Cumartesi günü Derya Uluğ, Niğde Belediyesi Kültür Merkezi yanındaki konser alanında saat 20:00’de ücretsiz olarak konser verecek.

BAŞKAN ÖZDEMİR’DEN KONSERE DAVET
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Gençlik Festivali kapsamında düzenlenen konserlere tüm vatandaşların katılım sağlamalarını dile getirerek şunları ifade etti; ”İlk sınav bittiğine göre, ilk sürpriz de gelsin. Şimdi eğlence vakti, Gençlik Festivali’ne hazır mıyız? 
23 Haziran Cuma 20.00’da EYPİO ve 24 Haziran Cumartesi günü Derya Uluğ konserlerine tüm hemşerilerimizi bekliyoruz. Gençlik Festivalimiz, ünlü sanatçılarımızın da katılımıyla şölen havasında geçecek. Sadece Niğde içinde değil, çevre illerden ve yurt genelinde vatandaşlarımızı, festivalimize davet ediyoruz. “dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.