Hava Durumu

TÜÇA'dan NÖHÜ'ye ziyaret

Türkiye Çevre Ajansı Başkanlığı (TÜÇA) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kaçar, Başkan Yardımcısı Dr. Zübeyir Dedeoğlu ve beraberindeki heyet, Niğde ömer Halisdemir Üniversitesini ziyaret ederek Sürdürülebilir ve İklim Dostu Kampüs Çalışmaları kapsamındaki “Sıfır Atık” uygulamalarını yerinde inceledi.

Haber Giriş Tarihi: 19.09.2023 23:26
Haber Güncellenme Tarihi: 19.09.2023 23:26
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
TÜÇA'dan NÖHÜ'ye ziyaret

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu, Başkan Mahmut Kaçar ve beraberindeki heyete üniversitenin “Sıfır Atık” projesi ile ilgili brifing verildi. Rektör Uslu burada yaptığı açıklamalarında “Sıfır Atık” uygulamarı ile ülkemizin doğasına sahip çıkma ve geleceğini koruma adına yaptıkları çalışmaları anlatırken bu projenin bir parçası olmaktan duyduğunu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaret kapsamında ayrıca Rektör Uslu ve konuklar merkez yerleşkeyi gezerek üniversitenin “Sıfır Atık” uygulamalarını yerinde inceledi.

TÜÇA Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kaçar “Sıfır Atık” projesi çalışmalarının üniversite ve bölge adına çok değerli olduğunu ifade ederek sıcak karşılamaları dolayısıyla Rektör Uslu'ya teşekkür etti.  Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.