Hava Durumu
Kamuoyunda tartışmalara sebep olan Narlıgöl konusuna Niğde Valisi Dr. Yılmaz Şimşek ve Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu dün biraraya gelerek çözüm bulunacağını ve iki ilin sınırında yer alan bölgenin turizm açısından önemi vurgulamışlardı.
Niğde ve Aksaray illerinin ortak çıkarlarının her şeyin üzerinde olduğunun belirtildiği valiler toplantısı sonrasında; yapılan Niğde İl Genel Meclisi oturumunda İYİ Parti Grubu adına meclis üyesi Fethi Soyak sorduğu soruyla Narlıgöl konusunu gündeme getirdi.
Soru üzerine söz alan Niğde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Nebol: "Aksaray İl Özel İdaresi ile birlikte ortak proje geliştirip iki ilin de isimlerini Narlıgöl tesislerinde yaşatacağız" dedi.
Haber Murat Karakaya