”Google ”Google
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Staj ve uygulama imkanı sağlayan kuruluşlara teşekkür belgesi !..

Staj ve uygulama imkanı sağlayan kuruluşlara teşekkür belgesi verildi.

Haber Giriş Tarihi: 04.11.2022 12:13
Haber Güncellenme Tarihi: 04.11.2022 12:13
https://www.medyahabersitesi.com
Staj ve uygulama imkanı sağlayan kuruluşlara teşekkür belgesi !..

NÖHÜ Ayhan Şahenk Tarımsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezinin Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Hayvansal Üretim ve Teknolojileri Bölümü öğrencilerine staj ve uygulama imkanları konusunda iş birliği yaptığı ve sektörde önemli yere sahip olan firma temsilcilerine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nafiz Tok tarafından teşekkür belgesi verildi.

NÖHÜ senato salonunda gerçekleşen teşekkür belgesi takdim töreni açılış konuşmaları ile başladı. NÖHÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nafiz Tok açıklamalarında bu tür iş birliklerine üniversite yönetimi olarak büyük önem verdiklerini ve bu konuda araştırma merkezinin çalışmalarını yakından takip ederek desteklediklerini söyledi.

Prof. Dr. Nafiz Tok açıklamalarının sonunda, daha fazla uygulama yapılması için iş birliklerinin geliştirilmesi konusunda tüm birimlerimize gereken desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Üniversite Hayvancılık Araştırma Kulübü adına açıklamalarda bulunan kulüp üyesi Talha İnce ise bu tür staj hareketliği konusunda kendilerine destek veren kuruluşlara ve bu konuda iş birliği olanaklarını hazırlayan Ayhan Şahenk Tarımsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi ve üniversite yönetimine teşekkür etti.

Teşekkür belgesi takdim töreninde açıklamalarda bulunan Ayhan Şahenk Tarımsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ahmet Şekeroğlu öğrencilerimize staj ve uygulama imkanı sağlayan kuruluşlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında, sektör temsilcileriyle araştırma merkezimiz arasında iş birliği protokollerinin yaygınlaştırılmaya çalışıldığını, ilgili kuruluşlarla teknik bilgi ve ekipman konusunda iş birliği içerisinde bulunduklarını söyledi.

Sektör temsilcilerinden iş insanı Zekeriya Malı iş birliğine her zaman hazır olduklarını, Gökhan Tuğrul ise iş birliğinden memnuniyet duyduklarını, uygulama ile öğrencilere stajın yanında daha fazla uygulama yapma imkanı da sağladıklarını belirtti.

Tören, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nafiz Tok’un staj hareketliliğine destek veren kuruluş temsilcilerine teşekkür belgesi takdimi ile son buldu.

”Google
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.