Hava Durumu

Stadyum inşaatı resmen başladı !.. 

2023 yılı yaz aylarında tamamlanması beklenen 7 bin 500 kişilik stadyum inşaatına resmen başlandı.

Haber Giriş Tarihi: 26.11.2022 13:06
Haber Güncellenme Tarihi: 26.11.2022 13:13
https://www.medyahabersitesi.com
Stadyum inşaatı resmen başladı !.. 

İnşaat alanında incelemelerde bulunan Ak Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, "Gece gündüz çalışarak stadımızı şehrimize kazandıracağız" dedi. 

Gültekin, yaptığı açıklamada; “7 bin 500 kişilik stadyumumuzun inşaatını geldik ve yerinde gördük. İnşaatımız hızlıca başladı. Firma yetkililerimize, şantiye şeflerimize teşekkür ediyoruz. 7 bin 500 kişilik, gece aydınlatması olan, antrenman salonları içeren, gencinden yaşlısına kadar tüm hemşerilerimizin spor yapabileceği, keyifle maç izleyebileceği stadyumumuza 2023 yılının ortalarında kavuşacağız. Firma yetkilimizden de söz aldık. İnşallah gece gündüz çalışarak, Niğde’mizin çok istediği bu stadyumumuzu şehrimize kazandıracağız. Güzel ve hızlı bir çalışma var. Bu hızımızın daha da artarak stadyumumuzu hemşerilerimize kazandırmanın gayreti içerisinde olacağız. Bize takipçisi olacağız. Çünkü spor aşkı engel tanımıyor” dedi.

“SPOR YATIRIMLARINA HIZ VERECEĞİZ”

Niğde Milletvekili Selim Gültekin, emeği geçenlere teşekkür ederken spor yatırımlarına hız vereceklerini belirtti.

Milletvekili; “Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz. Gençlik ve Spor Bakanımıza teşekkür ediyoruz. Yetkililerimize, bu projemize sahip çıkan, emek veren herkese teşekkür ediyoruz. İnşallah bu projemizi ve diğer projelerimizi Niğde’mize kazandırmaya devam edeceğiz. Niğde’mizi spor yatırımlarında inşallah 2023’te açılabilir, hizmetine sunulabilir bir yıl olarak ilan edeceğiz. Niğde’mizde spor yatırımlarına hız vereceğiz” diye konuştu.

“HIZLI ÇALIŞIP DAHA ÖNCE BİTİRMEYE ÇALIŞACAĞIZ”

Yüklenici Firma Koordinatörü Murat Şen ise, sözleşmenin bitiminden çok daha kısa süre içerisinde stadyum inşaatını bitirmek istediklerini ifade etti.

Şen, “Sayın Milletvekilimize teşekkür etmek istiyorum. Sıkıştığımız her noktada bize yardımcı oluyor. O yüzden kendisinden Allah razı olsun. İnşallah sözleşmenin bitiminden çok daha kısa süre önce stadyumu bitirmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

Haber Murat Karakaya 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.