Hava Durumu

Son dakika! Muharrem İnce adaylıktan çekildi!..

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, adaylıktan çekildiğini duyurdu.

Haber Giriş Tarihi: 11.05.2023 14:34
Haber Güncellenme Tarihi: 11.05.2023 15:00
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Son dakika! Muharrem İnce adaylıktan çekildi!..

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, 14 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nden çekildiğini duyurdu. Adaylıktan çekildiğini basın açıklamasıyla duyuran İnce, bunu "Memleketim için yapıyorum." dedi. 
 

Muharrem İnce'nin açıklamasının satır başları şöyle:

“Üçüncü bir kanal açmaya çalıştım, başaramadık. 'Saraydan para aldı, çekilemez.' diyenlere sesleniyorum; benim bu kumpaslardan, bu sahte dekontlardan, montajlardan korktuğum falan yok. Son 45 günde gördüklerimi son 45 senede görmedim. Sahte dekontlar olmayan bacanaklar görüntüler fotoğraflar yani İsrailli bir porno sitesinden alıyor görüntüyü kendisi kesiyor oraya koyuyor bunu FETÖ'cüler yapıyor.
Böylesine bir iftira furyasını Cumhuriyet tarihi boyunca hiçbir siyasetçi görmedi. Bütün bunlar olurken bu ülkenin savcıları görmediler. 'Özel hayatın gizliliği' diye yazanlar FETÖ'cülerin ortağıdır. Benim böyle bir ses kaydım görüntüm yok. Bu özel hayat falan değil bu iftira. Gerçek değil. 
Türkiye Cumhuriyet Devleti benim itibarımı koruyamamıştır. Alenen iftira. 5 milyon dolarlık dekont. Yazıyor geçiyor adam. Nerede bu savcılar? 
'BİR YANDAN FETÖ'CÜLER BİR YANDAN PKK'LILAR SALDIRIYOR''
Her şeyim ortada benden başka mal varlığını açıklayan hiç kimse yok. Ne kadar kaçak FETÖ'cü varsa yurt dışından saldırıyorlar. Bir yandan FETÖ'cüler bir yandan PKK'lılar saldırıyor. Her gün bir iftira var. Pazar günü sandığa gideceğiz. Memleket Partisi mutlaka o Meclis'te olmalıdır. Atatürkçülerin o Meclis'te olması lazım. İstedikleri kadar montaj kaset yapsınlar Memleket Partisi'ne her evden bir oy istiyorum.
''KAYBETTİKLERİNDE SUÇU BİZE ATACAKLAR BAHANELERİ KALMASIN''
Bahaneleri kalmasın yoksa seçimi kaybettiklerinde seçimin sabahı bütün suçu bize atacaklar. Hiçbir bahaneleri kalmasın. Memleket Partisi'ne her evden bir oy istiyorum, cumhurbaşkanlığı adaylığından çekiliyorum.''

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.