Hava Durumu

Şimşek: 2022 yılında huzur ve mutluluk diliyorum!..

Niğde Valisi Dr. Yılmaz Şimşek 2022 yılı için mesaj yayınladı.

Haber Giriş Tarihi: 31.12.2021 12:27
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.2021 18:04
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Şimşek: 2022 yılında huzur ve mutluluk diliyorum!..

VALİ DR. SAYIN YILMAZ ŞİMŞEK’İN YENİ YIL MESAJI

Her yeni yıl yeni bir başlangıç, yeni bir umuttur. 2021 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla, sevinç ve hüzünleriyle geride bırakırken, yeni umut ve beklentilerle 2022 yılına kavuşmanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Dünyamız ve ülkemiz pandeminin gölgesinde önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, yeni yılda amacımız; Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü ve yekvücut kenetlenmemizi tüm dünyaya göstererek devletimizin yanında olmalı, geleceğimizin teminatı gençlerimize, çocuklarımıza sağlık ve güven içinde yaşayabilecekleri bir yaşam alanı bırakmalıyız. 

Öncelikle sağlıklı olmak hepimizin dileği olup, İlimizin kalkınması için hep birlikte, geçmişimizin muhasebesini yaparak elde ettiğimiz tecrübelerimizle ilimizin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerinin yanı sıra, coğrafi, ekonomik ve turistik değerlerini ön plana çıkararak gerçekleştirdiğimiz projelerle, daha yaşanabilir marka bir kent yapma gayreti içinde olduk. Bu bağlamda; çalışmalarımız yine aynı azim ve kararlılıkla hız kesmeden devam edecektir.

Temennimiz odur ki, birlik ve beraberliğimizin geçmişte olduğu gibi 2022 yılında da güçlenerek devam edeceğine, milletimizin daha mutlu, huzurlu ve müreffeh günler yaşayacağımıza yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize ve dünyaya başta sağlık olmak üzere barış, huzur ve mutluluk getirmesini diler, tüm Niğdeli hemşerilerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.