Hava Durumu

"Sevgimize mesafeler engel değil"

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir Niğde Dernekler Federasyonunun İstanbul’da düzenlediği geleneksel büyük İstanbul İftarına katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 05.04.2023 15:13
Haber Güncellenme Tarihi: 05.04.2023 15:18
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
"Sevgimize mesafeler engel değil"

Başkan Özdemir İstanbul’daki Niğdelilerle Buluştu 
Geleneksel İftar programında İstanbul’da yaşayan Niğdelilerle buluşan Başkan Özdemir, "Şehrimizin sıcaklığını İstanbul’da bizlere hissettiren değerli hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum" dedi. 

Niğde Dernekler Federasyonunun düzenlediği iftara her kesimden yoğun bir katılım olurken burada bir konuşma yapan Başkan Özdemir; 
“Niğde Sevdamıza mesafeler engel değil. Siz kıymetli hemşerilerimle birlikte olmaktan çok mutluyum. Bu organizasyonu düzenleyen herkese şehrimiz adına teşekkür ediyorum. Niğdelilerin her alandaki birlikteliği gerçekten çok önemli bizim için. İl dışında ki hemşerilerimizin birlikteliği şehrimiz adına çok büyük bir güç oldu ve bunun pozitif yansımalarını görüyoruz. Hepinizin bildiği üzere Niğde’miz binlerce yıllık zaman dilimi içinde birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Doğal güzellikleri, tarihi dokusu ile kültürel mirasa katkılar sağlamış olan güzel şehrimiz bugün de bu katkıyı sağlamaya aynı şekilde devam etmektedir. Biz Niğde Belediyesi olarak yaptığımız projelerle bu mirası en güzel şekilde gelecek nesillere taşımaya çalışıyoruz. Şu an ki birlikteliğimiz şehrimizin geleceği adına gerçekten çok önemli. Sivil toplum kuruluşları şehrimizi tanıtmayı ne kadar çok sahiplenirse bu alanda o kadar çok yol alırız. Niğde Belediyesi olarak imkânlarımız doğrultusunda her zaman destekçiniz olmaya devam edeceğiz. Yapacağınız tüm çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Bu güzel birliktelik için Federasyon Başkanımız Av. Tuğrul Urhan’a, gurbette ki tüm hemşerilerimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. “İfadelerini kullandı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.