Hava Durumu

Şehit aileleri ve gazilerden hoşgeldin ziyareti !..

Şehit aileleri ve gaziler geçtiğimiz hafta Niğde Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü olarak atanan Umut Zeybek'i ziyaret ettiler.

Haber Giriş Tarihi: 07.09.2022 12:48
Haber Güncellenme Tarihi: 07.09.2022 12:54
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Şehit aileleri ve gazilerden hoşgeldin ziyareti !..

Niğde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak atanan Umut Zeybek'e, Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri tarafından hayırlı olsun ziyaret yapıldı. 

"RABBİM MAHÇUP ETMESİN" 

Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada; "Sayın Zeybek'e tebrik ziyaretinde bulunduk. Kıymetli Müdürümüzle hoş sohbet ederek çalışmalarında başarılar diledik. Kendisine ve İlimize hayırlı olmasını temenni ediyor başarılar diliyoruz. Rabbim mahcup etmesin inşallah. Her daim birlik ve beraberliğin simgesi olan Değerli Yönetim Kurulu arkadaşlarıma ve ailelerime ayrıca teşekkür ediyor saygılar sunuyorum." ifadeleri kullanıldı. 

MÜDÜR ZEYBEK'TEN TEŞEKKÜR 

Niğde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Umut Zeybek resmi hesabından yaptığı açıklamada ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür etti. Zeybek açıklamasında şunları söyledi; "Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Niğde Şube Başkanı ve Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer DEMİR ve Değerli Yönetimine nazik hayırlı olsun ziyaretleri için teşekkür ediyorum." 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.