Hava Durumu

Sahibinden.com'a erişilemiyor! Şirketten açıklama geldi

Türkiye'nin önde ilan sitesi sahibinden.com'a gece yarısından bu yana erişim problemi yaşanıyor. Sitenin domain ücretinin ödenmediği ve başka bir şirketin alan adını satın aldığı iddia edilirken, firmadan yapılan açıklamada, "Alan adı hizmeti sağlayan firmayla yaşadığımız teknik bir sorun nedeniyle platformumuza şu anda erişim sağlanamamaktadır." denildi.

Haber Giriş Tarihi: 03.01.2024 15:14
Haber Güncellenme Tarihi: 03.01.2024 15:14
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Sahibinden.com'a erişilemiyor! Şirketten açıklama geldi

lan sitesi Sahibinden.com'a bir süredir hem web sitesi hem de uygulama üzerinden erişim sağlanamıyor. Siteye giriş yapmak isteyen kullanıcılar, "Sunucu erişim sorunu-belirtilen ada sahip bir sunucu bulunamadı" uyarısı ile karşılaşırken, ortaya önemli bir iddia atılmış durumda. Şirketin domain (alan adı) ücretini ödemediği ve başka bir firmanın alan adını satın aldığı öne sürülürken, firmadan konu hakkında bir açıklama geldi.

ŞİRKETTEN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Sahibinden.com'un sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada, "Alan adı hizmeti sağlayan firmayla yaşadığımız teknik bir sorun nedeniyle platformumuza şu anda erişim sağlanamamaktadır. Sorunun en kısa sürede giderilmesi için ilgili firmanın çalışmaları devam etmekte olup konu çözüldüğünde yeniden bilgilendirme yapılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyururuz." denildi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.