Hava Durumu

Rektör Uslu ziyaretlerine devam ediyor!..

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu, Ayhan Şahenk Tarımsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezini ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 14.12.2021 11:46
Haber Güncellenme Tarihi: 14.12.2021 11:51
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Rektör Uslu ziyaretlerine devam ediyor!..

Prof. Dr. Hasan Uslu, Ayhan Şahenk Tarımsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezimizi ziyaret ederek Doç. Dr. Halil Toktay’dan burayla ilgili detaylı bilgiler aldı. Ziyarette Rektör Prof. Dr. Uslu'ya, İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Gökhan da eşlik etti.

Ayhan Şahenk Tarımsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezinde, büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı birimlerinde incelemelerde bulunan Rektör Uslu, gerçekleştirdiği üretim ile Üniversitemize değer katan Ayhan Şahenk Tarımsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin yeni dönemde de bu çalışmalarını artırarak sürdürme çabasında olacaklarını ifade ederek Üniversitemizin Ayhan Şahenk Tarımsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezinde sağladığı üretimin çevre illere de örnek olabilecek kapasitede olduğuna vurgu yaptı.

Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu açıklamalarının sonunda, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Yönetimi olarak çiftçilerimizin, bilimsel tarım çalışmaları ile daha verimli topraklarda üretim yapmalarına imkan ve ekonomimize katkı sağlayacak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini Ayhan Şahenk Tarımsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezinde sürdüreceklerini de aktardı.

Haber Murat Karakaya 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.