Hava Durumu

Rektör Uslu Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile Bir Araya Geldi

Niğde Sivil Toplum Kuruluşları Platformu’nun organizasyonu ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinin ev sahipliğinde, Sivil Toplum Kuruluşları ile program gerçekleştirildi.

Haber Giriş Tarihi: 12.02.2022 14:51
Haber Güncellenme Tarihi: 12.02.2022 14:51
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Rektör Uslu Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile Bir Araya Geldi

Düzenlenen programda açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, üniversitenin genel tanıtımını yaparak başladığı konuşmasında, Niğde ilinde faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşların Niğde’yi tanıtmak noktasında önemli bir sorumluluğu olduğunu ifade ederek Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi yönetimi olarak bu konuda destek sağlamaya gayret ettiklerini aktardı.

Sivil Toplum Kuruluşlarının her zaman için önemli bir paydaş olduğunu da sözlerine ekleyen Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, Kamu-Sanayi-Üniversite iş birliğini de önemsediklerini ve bu bağlamda da önemli çalışmalar yürüttüklerini Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ile paylaştı.

NÖHÜ'nün gelecek vizyonundan da bahseden ve kapısının herkese açık olduğunu söyleyen Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu açıklamalarının sonunda katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

Niğde Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Sözcüsü ve Sağlık-Sen Niğde Şubesi Başkanı Ebuzer Doğan ise açıklamalarında Rektör Uslu’nun Niğde için önemli bir şans olduğunu belirterek sorunların çözümünde istişare yolunu kullanan Rektör Uslu'ya teşekkür etti.

Niğde Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Sözcüsü Ebuzer Doğan ayrıca Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesindeki değişim ve gelişimin tüm Sivil toplum Kuruluşlarını memnun ettiğini de vurguladı.

Sivil toplum Kuruluşu temsilcilerinin söz alması ve önerilerini iletmesi ile devam eden kahvaltı programı, çekilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.