Hava Durumu

"Regaip Kandilimiz mübarek olsun"

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, üç ayların başlaması ve Regaip Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Haber Giriş Tarihi: 02.02.2022 11:40
Haber Güncellenme Tarihi: 02.02.2022 11:40
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
"Regaip Kandilimiz mübarek olsun"

Başkan Özdemir’den Regaip Kandili Mesajı

Üç ayların ve Regaip Kandilinin şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Başkan Özdemir mesajında şu ifadelere yer verdi;

 “Rahmeti, bereketi ve fazileti içerisinde barındıran üç ayların müjdecisi Mübarek Regaip Kandiline erişmenin huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız. Bizleri bu yıl da, Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içerisine alan, bereket ve huzur dolu bir iklimin habercisi olan üç aylara kavuşturan Cenab-ı Allah’a şükürler olsun. Bu mübarek aylar manevi hislerimizin zirveye çıktığı gönül dünyamızın kirlerinden ayrıldığı kutlu aylardır. Toplumsal alanda sevgi ve dayanışmanın iyilik ve güzelliklerin çoğaldığı, kin ve nefretlerin kalbimizden silindiği mübarek zaman dilimleridir. Bu ayların bağrında yer alan kandil geceleri, günahlarımızdan arınma fırsatı bulacağımız, birlik ve beraberliğimizi pekiştireceğimiz kutlu gecelerdir.

Her yıl gelişini heyecanla beklediğimiz Regaip Kandilinin ve mübarek üç ayların milletimize ve tüm insanlığa sağlık, afiyet ve hayırlar getirmesini Yüce Allahtan niyaz ediyorum. Cenab-ı Hak, Recep ve Şaban ayını mübarek kılsın ve bizi Ramazan’a kavuştursun”.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.