Hava Durumu

Protokol imzalandı, maçlar yine kampüste oynanacak !..

NÖHÜ ile Niğde Anadolu FK Spor Kulübü arasında sporun gelişmesine katkı sağlamak, öğrencilerin spor sevgisini ve ilgisini artırmak, üniversite-şehir etkileşimini geliştirmek ve sporla ilgili bilimsel araştırmaları gerçekleştirmek amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

Haber Giriş Tarihi: 27.08.2022 13:19
Haber Güncellenme Tarihi: 27.08.2022 13:19
https://www.medyahabersitesi.com
Protokol imzalandı, maçlar yine kampüste oynanacak !..

NÖHÜ ve Anadolu FK anlaştı 

Protokole Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi (NÖHÜ) adına Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, Niğde Anadolu FK adına ise Kulüp Yetkilisi Eser Eti imza attı.

İmzalanan protokolün ardından açıklamalarda bulunan Rektör Uslu protokolün, Üniversitenin spora ve sporcuya olan desteğinin en açık göstergelerinden biri olduğunu ifade ederek “Prokol ile öğrenci ve personellerimize ücretsiz spor müsabakası izleme imkanı sağlamış olduk. Niğde Anadolu FK’ya olan desteğimiz ile kendilerinin de önemli bir başarı elde edeceğini ve yeniden üst liglere çıkacağına inanıyoruz. Yeni sezonda Niğde Anadolu FK’ya başarılar diler, protokolün hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.

Niğde Anadolu FK Kulüp Yetkilisi Eser Eti ise açıklamalarında, destekleri dolayısıyla Rektör Uslu’ya teşekkür ederek protokolün her iki taraf için de hayırlı olmasını diledi.

google-site-verification=trBUEZyee7gIbXyiQDk3Xu5XdBWrGr7EqUhGr-Os2pE
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.