Hava Durumu

Prof. Dr. Demirsoy'dan Niğdelilere Teşekkür

Bu yıl 5.'si düzenlenen ve birçok ünlü yazarın okurlarıyla buluştuğu Kitap Fuarı Prof. Dr. Ali Demirsoy’u ağırladı.

Haber Giriş Tarihi: 21.05.2022 17:38
Haber Güncellenme Tarihi: 21.05.2022 17:38
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Prof. Dr. Demirsoy'dan Niğdelilere Teşekkür

100 yayınevi ve 50 yazarın katılımıyla açılan fuar birçok ünlü yazar ismin yanısıra bilim insanına da ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 


Ankara Hacettepe Üniversitesi emekli biyoglarından Prof. Dr. Ali Demirsoy Medya Haber Sitesi mikrofonlarına açıklamalarda bulundu. 


Niğde'yi tekrar tanımaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Demirsoy; "Kitap fuarına ilgi aydın bir Niğde'nin geleceği demektir, ilgilerinden dolayı Niğdelilere teşekkür ediyorum" dedi. 


Prof. Dr. Ali Demirsoy konuşmasında; "Niğde Kitap Fuarında olmaktan çok mutluyum. Niğde'yi tekrar tanımaktan dolayı da çok mutluyum. Ben biyoloğum, 110 kitabım var. Ama bunların 60 tanesi bilimsel kitap. Hacettepe Üniversitesinden emekli olduktan sonra halkın aydınlanması için de kitaplar yazdım. Kitap fuarında herkesin okuyup, anlamayabileceği kitaplarım fuarda. Niğde halkının kitaplara bu kadar ilgi göstereceğini doğrusu tahmin etmiyordum. Çok mutlu oldum. Bu kadar ilgi aydın bir Niğde'nin geleceği demektir. Buradan bütün Niğde halkına sevgilerimi saygılarımı sunmak istiyorum. İlgilerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.