Hava Durumu

Polis hırsızlığa geçit vermiyor

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Haziran ayında hırsızlık olayları ile ilgili yürütülen yürütülen çalışmalarda 15 şüpheli şahıs yakalandı.

Haber Giriş Tarihi: 06.07.2024 14:16
Haber Güncellenme Tarihi: 06.07.2024 14:16
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Polis hırsızlığa geçit vermiyor

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada:

''Mal varlığına karşı işlenen suçlarla mücadele kapsamında ilimiz merkezinde 01.06.2024-30.06.2024 tarihleri arasında meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda;

3 (Üç) ayrı Açıktan Hırsızlık olayı ile ilgili olarak, olayı gerçekleştirdikleri tespit edilen 5 (Beş) şüpheli hakkında gerekli işlemler yapılmış olup suça konu malzemeler sahiplerine teslim edilmiştir.        

3 (Üç) ayrı Evden Hırsızlık olayı ile ilgili olarak, olayı gerçekleştirdikleri tespit edilen 5 (Beş) şüpheli şahıs yakalanarak haklarında gerekli işlemler yapılmıştır.        

2 (İki) ayrı İşyerinden Hırsızlık olayı ile ilgili olarak, olayı gerçekleştirdikleri tespit edilen 3 (Üç) şüpheli şahıs hakkında gerekli işlemler yapılarak suça konu malzemeler sahiplerine teslim edilmiştir.        

Motosiklet Hırsızlığı olayı ile ilgili olarak, olayı gerçekleştirdiği tespit edilen 1 (Bir) şüpheli şahıs yakalanarak hakkında gerekli işlem yapılmıştır. Suça konu motosiklet sahibine teslim edilmiştir.        

Kaybolmuş veya Hata Sonucu Ele Geçmiş Eşya Üzerinde Tasarruf olayı ile ilgili olarak, olaya konu cep telefonu ve sim kartı sahibine teslim edilmiştir.        

Otodan Hırsızlık – Banka veya Kredi Kartlarının Kötüye Kullanılması olayı ile ilgili olarak olayı gerçekleştiren 1 (Bir) şahıs yakalanarak hakkında gerekli işlemler yapılmıştır. Suça konu cüzdan ve kredi kartı sahibine teslim edilmiştir.'' ifadelerine yer verildi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.