Hava Durumu

Palandöken, Niğdeli esnafın sorunlarını dinledi !..

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, NESOB Başkanı Alim Yeşil'i ziyaret etti. 

Haber Giriş Tarihi: 26.08.2022 17:38
Haber Güncellenme Tarihi: 26.08.2022 17:38
https://www.medyahabersitesi.com
Palandöken, Niğdeli esnafın sorunlarını dinledi !..

TESK Genel Başkanı Palandöken'e Niğde ziyaretinde; TŞOF Başkanı ve Genel Başkan vekilleri Fevzi Apaydın, Burhan Aksak, Kırşehir Esnaf Odaları Başkanı ve Denetim Kurulu Üyesi Bahamettin Öztürk, Nevşehir Esnaf Odaları Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Aksaray Esnaf Odaları Başkanı Doğan Ceylan eşlik etti. Heyet Niğde'de esnafın sorunlarına çözüm aradı. 


NESOB Binasında Palandöken Toplantı Salonunun açılışını da gerçekleştiren, TESK Başkanı Bendevi Palandöken açıklamalarında; "Bizler Niğde ile iftahar ediyoruz. Öne çıkan işlerinden dolayı Alim başkanı da takdir ediyoruz. Niğde ilgili talepleri de dinliyoruz. Esnafımız sosyal güvenlik konularında adalet istiyoruz. Sosyal devletin babacan durumundan istifade edelim istiyoruz. Biz devleti de yormak istemiyoruz. Esnafımızın ayakta kalmasını istiyoruz." dedi. 


NESOB Başkanı Alim Yeşil katılımlarından ötürü misafirlerine teşekkür etti. NESOB Başkanı Yeşil, TESK Genel Başkanı Palandöken'e halı hediye etti. Ziyaret toplantının ardından sona erdi. 
 

google-site-verification=trBUEZyee7gIbXyiQDk3Xu5XdBWrGr7EqUhGr-Os2pE
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.