Hava Durumu

Özlenen tablo Bor İlçesinde oluştu 

Bor Merkez Kasaba ve Köyleri Muhtarlar Derneği organizasyonuyla düzenlenen programda Bor İlçesi yöneticileri muhtarlarla bir araya geldi. Farklı siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra, Bor Kaymakamı, Belediye Başkanı, kurum müdürleri ve muhtarlar katıldığı geniş çaplı program takdir topladı. Birlik beraberlik ve dayanışma ruhuyla bir araya gelinen programda Bor İlçesinin sorunlarına dair görüş alışverişinde bulunuldu. 

Haber Giriş Tarihi: 01.03.2022 17:09
Haber Güncellenme Tarihi: 01.03.2022 17:09
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Özlenen tablo Bor İlçesinde oluştu 

Bor Merkez Kasaba ve Köyleri Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Erbeden, istişare ve dayanışmanın amaçlandığı toplantıyı geleneksel hale getirmek istediklerini belirtti. 


Bor Öğretmen Evinde gerçekleşen ve  Bor Merkez Kasaba ve Köyleri Muhtarlar Derneği organizesinde yapılan "Bor İstişare ve Dayanışma Programı" yoğun katılımla gerçekleşti. Programa Bor İlçe Kaymakamı Mehmet Yavuz, Bor Belediye Başkanı Serkan Baran, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Altunbaş, MHP İlçe Başkanı Uğur Zorlu, İYİ Parti İlçe Başkanı Kadriye İri, CHP İlçe Başkanı Erdal Gevrekçi, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Mustafa Temeltaş, Kemerhisar Belediye Başkanı Ramazan Oya, İl Genel Meclis Üyeleri, Bor İlçe Jandarma Komutanlığı adına Astsubay İbrahim Karagöz, Bor İlçe Müdürlüğü adına Komiser Eren, Niğde Asayiş Şube Müdürü Fatih Güvenç, Niğde Muhtarlar Dernek Başkanı Bahtiyer Yamaner ve Bor ilçe muhtarları katıldı. 


ERBEDEN: "AMACIMIZ İSTİŞARE VE DAYANIŞMA" 


Bor Merkez Kasaba ve Köyleri Muhtarlar Derneği Başkanı ve Bor Merkez Yeni Mahalle Muhtarı İbrahim Erdeben, Bor Öğretmen Evinden düzenlenen programda katılımcılara teşekkür ederken, şu ifadeleri kullandı; 


"Başta Bor Kaymakamımız Mehmet Yavuz, Bor Belediye Başkanımız Serkan Baran olmak üzere siyasi partilerimizin temsilcileri, kurum müdürlerimiz, muhtarlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Muhtarlarımız vatandaşlarımıza hizmet için varlar. Bu toplantıda amacımız ilçemizde dayanışma ve istişare kültürünün yaygınlaşmasını sağlamak ve sorunlarımızı birebir şekilde yöneticilerimize iletmek. İnşallah bu dayanışma ve istişare toplantılarımızı ilerleyen dönemlerde de sıklıkla yapıp, geneleksel hale getirmek istiyoruz." 


MUHTARLAR TALEPLERİNİ İLETTİLER 


Bor İlçesinde görev alan muhtarlar düzenlenen programda; Bor Kaymakamı Mehmet Yavuz ve Niğde İl Genel Meclisi üyelerine ilk ağızdan istek ve taleplerini ilettiler. Yaklaşık 40 muhtarın katıldığı programda Bor Belediye Başkanı Serkan Baran da muhtarların istek ve taleplerini not aldı. 


Program Bor Merkez Kasaba ve Köyleri Muhtarlar Derneği adına başkan İbrahim Erbeden ve yönetim kurulu üyeleri, muhtarlar ve katılımcıların hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Haber Murat Karakaya 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.