Hava Durumu

Özdemir, İftarı yetimlerle sahuru çalışanlarla birlikte yaptı 

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Belediyesi ve Yetim Eli Derneği iş birliğiyle Çiftlik ilçesindeki Ketençimen Yaylası'nda düzenlenen iftar programına katıldı.  

Haber Giriş Tarihi: 07.04.2023 11:26
Haber Güncellenme Tarihi: 28.10.2023 14:11
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Özdemir, İftarı yetimlerle sahuru çalışanlarla birlikte yaptı 

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; İftar programından sonra gece Niğmek Modern Ekmek Fabrikasında çalışan görevlilerle birlikte sahurunu yaptı. 
Dünya Merhamet Üzerine Kurulmuştur 
Yetim çocukların ve ailelerinin birlikte katıldığı iftar programında konuşan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Bugünkü organizasyonu düzenleyen ve bizleri siz kıymetli kardeşlerimle bir araya getiren arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Biz Yetim bir peygamberin ümmeti olarak bugün burada yetim ve öksüz kardeşlerimizle bir arada bulunuyoruz. Başta hükümetimiz olmak üzere bizlerde yerel yönetimler olarak yetim kalmış çocuklarımıza şefkat elini uzatmakta tereddüt etmiyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada her zaman onların yanındayız. Her türlü ihtiyaçlarını da karşılamaya hazırız. Bizim anlayışımıza göre dünya merhamet ve sevgi üzerine kurulmuştur. Bizler Allah’ın rızasının bir yetimin gözlerinde olduğuna inanıyoruz. Yetimlerin güldüğü bir dünyada hepimiz güler yetimlerin ağladığı bir dünyada hepimiz ağlarız “ifadelerini kullandı. 
Çalışma Arkadaşlarımızla Ekmeğimizi Bölüştük 
Sahurunu Niğmek Modern Ekmek Fabrikası çalışanlarıyla geçiren Başkan Özdemir; şehrimiz için gece gündüz demeden üretmeye çalışmaya devam edeceğiz dedi. 
Başkan Özdemir sahur programı ile ilgili yapmış olduğu açıklamada; “Bu gece sahurda eşim Duygu hanımla birlikte NİĞMEK Modern Ekmek Tesisimizdeyiz. ️ Çalışma arkadaşlarımızla fırınımızın ekmeğini bölüştük, sofralarının bereketinden nasibimizi aldık. Sıcak sıcak ramazan pideleri, birbirinden çeşitli ekmekleriyle hizmete devam eden fırınımız Niğde’miz için harıl harıl çalışmaya devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Haber: Arif Türkeş

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.