Hava Durumu

Özdemir “Halk Günü” buluşmalarını sürdürüyor!..

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, geleneksel hale getirdiği 'Halk Günü' buluşmalarında vatandaşları ağırlamaya devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 03.08.2023 11:51
Haber Güncellenme Tarihi: 03.08.2023 11:51
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Özdemir “Halk Günü” buluşmalarını sürdürüyor!..

Her hafta Çarşamba günü Niğdeli vatandaşları makamında ağırlayan, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, “Halk Günü” buluşmalarında vatandaşları dinleyerek onların istek ve taleplerin alıyor.

ŞEHRİMİZİ ORTAK AKILLA YÖNETİYORUZ

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Şehrimizi ortak akılla, vatandaşlarımızın katılımıyla yönetmek istiyoruz. Halkımızın desteklerini yanımıza alarak belediye hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Halk Günü vesilesi ile halkımız istek ve taleplerini doğrudan bizlere iletiyor. Biz de bu isteklerin çoğunu toplantı esnasında sıcağı sıcağına çözüme kavuşturuyoruz. Bu buluşmalarımızda vatandaşlarımızın istek ve görüşlerinin yanı sıra sorunlarını dinliyor, hasbihal ediyoruz. Vatandaşlarımızla sürekli iç içeyiz. Her gittiğimiz mecrada kendileri ile bir araya gelerek sohbet etme imkânı buluyoruz. Bunun yanında 4 yıldır düzenlediğimiz Halk Günü buluşmalarımızda da bir araya geliyoruz. Burada randevusuz bir şekilde bir araya gelip birebir konuşma fırsatı buluyoruz. Belediyecilik anlayışımız gereği vatandaşlarımızla her zaman iç içe olmayı, onların sıkıntılarını onlardan dinlemeyi ve uygun çözümler üretmeyi kendimize düstur edindik. Şehrimizi ortak akılla, vatandaşlarımızın katılımıyla yönetmek istiyoruz. Bizim için halk günleri, vatandaşların sıkıntılarını bizzat kendilerinden dinleyerek, sorunlarına çözüm üretmek adına önemli buluşmalardır. Vatandaşlarımıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Karşımıza çıkan meseleleri imkanlarımız ölçüsünde gidermeye çalışıyoruz.” dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.