Hava Durumu

Özdemir: Gençlere rol modelsiniz!..

Niğde Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir'in de katıldığı kahvaltıda bir araya geldi.

Haber Giriş Tarihi: 25.12.2021 14:52
Haber Güncellenme Tarihi: 25.12.2021 14:52
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Özdemir: Gençlere rol modelsiniz!..

Niğde Öğretmen Evi'nde düzenlenen programda bir araya gelen Niğde Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin 126 kişiden oluşan üyeleri; Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir'in de katıldığı kahvaltı programı ile bir araya geldiler. 

Programda söz alan Başkan Özdemir dernek üyelerine yönelik konuşmasında: "Sizler topluma örnek olması gereken insanlarsınız. Çok zor şartlardan gelip çok güzel bir gelecek sağlamış insanlarsınız. Bu sebeple sizlerin daha çok göz önünde olmanız lazım. Gençlerimize rol model olacak sizlersiniz. Gençlerimizin hayata dair sizlerin yaşadıklarından örnek alması lazım. Niğde'miz için birbirinden değerli fikirlerin havada uçuştuğu bir istişare oldu. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum. " dedi. 

Niğde Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Kurucusu Yunus Ak açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Niğde Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Derneği’ni 25 Mayıs 1999 yılında fiilen kurdum. Aktif olarak da çalışmaktayız. Niğde yetiştirme yurdundan ayrılan ve ilimize dışardan tayin atamaları ile gelen yetiştirme yurdundan ayrılan kız erkek tüm çocuklarımıza ve kardeşlerimize rehberlik rol model, çalışmış oldukları kurumlarda sıkıntılarını gidermek amacıyla, diğer sosyal psikolojik sıkıntılarında destek olmak amacıyla derneğimizi kurduk. Faaliyetlerimiz aktif olarak devam etmektedir." 

 

Haber Murat Karakaya 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.