Hava Durumu

Özdemir; Biz kocaman bir aileyiz!..

Niğde Belediyesi tarafından Kent Ormanı’nda Babalar gününe özel bir etkinlik düzenlendi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte çocuklar babalarıyla doyasıya eğlendi.

Haber Giriş Tarihi: 20.06.2023 13:28
Haber Güncellenme Tarihi: 20.06.2023 13:28
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Özdemir; Biz kocaman bir aileyiz!..

Düzenlenen etkinlik kapsamında Mini Clup, Çocuk Dansları, Palyaço, Hacivat-Karagöz, Animasyon ve İllüzyon gösterilerinde bulunuldu. Yarışmalarda derece alanlara sürpriz hediyeler verildi. Girişin ücretsiz olduğu etkinlikte gelenlere dondurma ve pamuk şeker ikram edildi.


BABALAR ÇOCUKLARININ KAHRAMANIDIRLAR
Kent Ormanı'nda gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Babalar Günü'nü tebrik etti. Çocuklar ve babaları etkinlikte buluşturduklarını söyleyen Özdemir şu ifadeleri kullandı; "İnanılmaz bir katılım var, aynı zamanda çocuklarımız karne aldı. Hem babalar hem çocuklar için eğlencelerimiz, ikramlarımız, hediyelerimiz var. Hep birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. Babalar çocuklar için çok önemli ve çocuklarımızın kahramanları. Evlerimizin direği olan, evlatlarını geleceğe hazırlamak için her türlü fedakârlığa katlanan, çocuklarının mutluluğunu kendi mutluluğu olarak gören, haklarını maddi hiçbir şekilde ölçemeyeceğimiz ve ödeyemeyeceğimiz babalarımızın babalar gününü en içten duygularımla tebrik ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, yaşamımızın her anında varlıklarıyla bizlere güç veren, bin bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını, aziz vatanımızın bekası için feda eden başta şehit ve gazi babaları olmak üzere, tüm babaların Babalar Günü'nü en içten duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi. 


PİKNİKÇİLERİN MİSAFİRİ OLDU
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, program sonrasında kent ormanında piknik yapan vatandaşları ziyaret etti.  Biz büyük bir aileyiz diyen Başkan Özdemir; “Müthiş anlar yaşadığımız şenliğimiz sonrası piknik yapan hemşerimizin sofralarına misafir olduk, hep birlikte doğum günü kutladık. Kısacası güldük, eğlendik, çocuklar gibi şendik. Biz kocaman bir aileyiz, Rabbim bu ailenin birliğini daim eylesin inşallah.” dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.