Hava Durumu

Nurullah Genç ile Başarı Bedel İster Etkinliği Gerçekleştirildi

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, Niğde Belediyesi, TÜGVA ve Yeniler Kulübü’nün ortaklığında, Şair Nurullah Genç’in katılımıyla “Nurullah Genç ile Başarı Bedel İster” adlı etkinlik düzenlendi.

Haber Giriş Tarihi: 25.03.2022 14:59
Haber Güncellenme Tarihi: 25.03.2022 14:59
https://www.medyahabersitesi.com
Nurullah Genç ile Başarı Bedel İster Etkinliği Gerçekleştirildi

Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, NÖHÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu, protokol üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Protokol konuşmaları ve Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan programda Şair Nurullah Genç konuşmasına, toplumumuzun geçmişten gelen ve oturmuş bir adalet anlayışı olduğuna vurgu yaparak başladı. Şair Nurullah Genç açıklamalarını bu duruma Osmanlı Devletinden örnekler vererek sürdürdü.

Çalışmanın öneminden bahseden toplum olarak çabalamadıkça ülkemizi istediğimiz konumlarda görmemizin de zor olduğuna vurgu yapan Şair Nurullah Genç bu bağlamda, “Şehidimiz Ömer Halisdemir gibi kahramanlar toprağın bağrına düşmedikçe biz ne 2023 ne de 2071 hedeflerimize ulaşabiliriz. Bunlara ulaşmak için çok çalışmamız gerekiyor” dedi.

Şair Nurullah Genç konuşmasının son kısmında ise hayat tecrübelerini ve Niğde’nin Bor ilçesinde yaşadığı eğlenceli anılarını program katılımcıları ile paylaşarak sözlerini “Unutmamalıyız ki başarı her zaman bedel ister” ifadeleri ile sonlandırdı.

Yoğun ilgiyle takip edilen program, Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu tarafından katkılarından dolayı Şair Nurullah Genç’e Üniversitemiz anı tabağının verilmesinin ardından sona erdi.

google-site-verification=trBUEZyee7gIbXyiQDk3Xu5XdBWrGr7EqUhGr-Os2pE
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.