Hava Durumu

NÖHÜ ve Taşkent Üniversiteleri işbirliğinde anlaştı

NÖHÜ ve Tashkent State Transport University (Taşkent Devlet Ulaştırma Üniversitesi)  arasında ikili iş birliği anlaşması yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 21.06.2022 12:12
Haber Güncellenme Tarihi: 21.06.2022 12:12
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
NÖHÜ ve Taşkent Üniversiteleri işbirliğinde anlaştı

Taşkent Devlet Ulaştırma Üniversitesi Rektörü ve aynı zamanda Özbekistan Yükseköğretim Kurumu Başkanı Abduraxmanov Odil Qalandarovich ile bir görüşme gerçekleştiren NÖHÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu, iki değerli Üniversite arasında ile ikili iş birliği anlaşması yapıldığının müjdesini verdi.

İki Üniversitenin de bulundukları bölge için çok değerli eğitim kurumları olduğunu ifade eden Rektör Uslu, yapılan anlaşma ile Üniversitemizin uluslararasılaşma politikasına büyük katkı sağlandığını ifade ederek bu tarz iş birliklerinin artarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

Uslu, anlaşmanın imzalanmasında değerli katkılar sunan Taşkent Devlet Ulaştırma Üniversitesi Rektörü ve Özbekistan Yükseköğretim Kurumu Başkanı Abduraxmanov Odil Qalandarovich’a teşekkür etti.

Taşkent Devlet Ulaştırma Üniversitesi Rektörü ve Özbekistan Yükseköğretim Kurumu Başkanı Abduraxmanov Odil Qalandarovich da Üniversitemizle imzalanan ikili anlaşma dolayısıyla çok memnun olduklarını aktararak Rektör Uslu’ya sunduğu katkılar için teşekkür etti.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.