Hava Durumu

NÖHÜ'de Mavi Vatan Konferansı 

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, Üniversite Araştırma ve Kültür Kulübünün katkılarıyla “Mavi Vatan” adlı konferans gerçekleştirildi.

Haber Giriş Tarihi: 17.05.2022 13:49
Haber Güncellenme Tarihi: 17.05.2022 13:49
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
NÖHÜ'de Mavi Vatan Konferansı 

Siyasetçi Metin Külünk ve İstanbul Topkapı Üniversitesi Öğretim Üyesi - Türk DEGS Başkanı Amiral Doç. Dr. Cihat Yazıcı’nın konuşmacı olarak yer aldığı programa, Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, Niğde AK Parti Milletvekili Selim Gültekin, akademisyenler ve Niğde protokolü katılım sağladı.


Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezimizde gerçekleşen konferansta, Siyasetçi Metin Külünk ve İstanbul Topkapı Üniversitesi Öğretim Üyesi - Türk DEGS Başkanı Amiral Doç. Dr. Cihat Yazıcı, Mavi Vatan’ın tanımını yaparak program katılımcılarına bu ifadenin neden önemli olduğu ve ülkemize ne gibi faydalar sağlayacağı konusunda detaylı bilgiler verdiler.


Yoğun katılımla gerçekleşen program sonunda Metin Külünk’e ve İstanbul Topkapı Üniversitesi Öğretim Üyesi - Türk DEGS Başkanı Amiral Doç. Dr. Cihat Yazıcı’ya, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu ve Niğde AK Parti Milletvekili Selim Gültekin tarafından teşekkür belgesi ve hediye takdimi yapıldı.


Program, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.