Hava Durumu

Niğde Süheyl ve Behzat’ı çok sevdi!..

Niğde Belediyesi'nin kültürel ve sosyal etkinlikleri kapsamında 12 Haziran’da Niğde’ye gelen Süheyl Behzat Uygur Tiyatrosu, vatandaşların yoğun isteği üzerine yeniden Niğde halkıyla buluştu.

Haber Giriş Tarihi: 21.06.2023 14:22
Haber Güncellenme Tarihi: 21.06.2023 14:22
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Niğde Süheyl ve Behzat’ı çok sevdi!..

Niğde Belediyesi Kültür Merkezi'nde seyirciyle buluşan tiyatro oyununa Niğdelilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin "Hey Gidi Günler" adlı oyunu, Seyircilere keyifli ve eğlenceli bir tiyatro deneyimi yaşatırken seyirciler, oyunda aktif olarak rol alarak oyunun gidişatına dahil oldular.

HEM GÜLDÜRDÜ HEM AĞLATTI

Güldürü ve müzikal öğeleri bir araya getirerek seyircilere nostaljik bir yolculuk sunan "Hey Gidi Günler" adlı oyun, Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin başarılı performanslarıyla harmanlanarak izleyicileri hem güldürmeyi hem de duygusal anlar yaşatmayı başardı.

ÖZDEMİR; "ÇOŞKULU KALABALIK HER ZAMAN SİZİ BEKLEYECEK"

Tiyatro oyununu eşi Duygu Özdemir ile seyreden Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir düzenlenen etkinlik ile ilgili şunları söyledi; “Programın düzenlenmesinde emeği geçen herkesi teşekkür ederim. Gülmeye doyamadığımız bir oyundu, Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlere teşekkür ediyorum. Sizleri şehrimizde tekrar ağırlamaktan mutluluk duyduk, yine gelseniz yine bu coşkulu kalabalık sizi bekliyor olacak. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.”

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.