Hava Durumu

Niğde protokolü, Ankara’da Niğdeli iş insanları ile buluştu

Ankara’da yaşayan Niğdeli iş insanları, Başkent-Niğde Vakfı ve Niğde Dernekler Federasyonu tarafından organize edilen yemekte buluştu. Buluşmaya, Niğde protokolü de katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 31.10.2023 15:04
Haber Güncellenme Tarihi: 31.10.2023 15:04
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Niğde protokolü, Ankara’da Niğdeli iş insanları ile buluştu

Ankara’da yaşayan Niğdeli vatandaşlar için sosyo-kültürel, ekonomik ve eğitici yönden birçok çalışmaya imza atan Başkent Niğde Vakfı, Niğde Dernekler Federasyonu ile beraber düzenlediği yemekte Ankara’da yaşayan Niğdeli iş insanları ile bir araya geldi. Niğde Valisi Cahit Çelik, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve Niğde Milletvekilleri Prof. Dr. Cevahir Uzkurt ile Cumali İnce’nin de katıldığı buluşmada, Niğde’nin iş potansiyeli, Niğde için yapılması gerekenler gibi birçok konu ele alındı. Çankaya Kaymakamı Murat Duru ve Ankara Başsavcı Vekili Ahmet Altun ile Ankara’da faaliyet gösteren Niğdeli iş insanları ile yakın temasta bulunan Niğde protokolü, Niğde’ye yapılabilecek yatırımları değerlendirdi.

Başkent-Niğde Vakfı ve Niğde Dernekler Federasyonu tarafından organize edilen yemekli buluşmaya protokolün yanı sıra Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu, Niğde Ticaret Borsası Başkanı Zafer Uyanık, Niğde Ticaret Borsası Meclis Başkanı Haluk Çakmak gibi Niğde iş dünyasından da önemli katılım oldu. Toplantı sonrasında Niğde dışında eğitim gören öğrencilere uzun yıllar burs imkanı sağlayan Niğdeli iş insanlarına plaket takdimi yapıldı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.