Hava Durumu

Niğde'nin 15 günlük asayiş bilançosu

Mal Varlığına Karşı İşlenen Suçlar kapsamında çalışmalarını yürüten Niğde Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, 15 günde 10 kişi yakaladı.

Haber Giriş Tarihi: 18.01.2024 11:05
Haber Güncellenme Tarihi: 18.01.2024 11:05
Kaynak: Sevilay Arıkan
https://www.medyahabersitesi.com
Niğde'nin 15 günlük asayiş bilançosu

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 29.12.2023-14.01.2024 tarihleri arasında yürütülen çalışmalarda çeşitli hırsızlık olayları aydınlatıldı, 10 kişi gözaltına alındı. Yapılan açıklamada ise:

''4 ayrı Otodan Hırsızlık olayı ile ilgili olarak olayı gerçekleştirdikleri tespit edilen Şüpheli şahıstan 2’si çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanmış, diğer şahılar hakkında gerekli işlemler yapılarak suça konu eşyalar sahiplerine teslim edilmiştir.

3 ayrı Açıktan Hırsızlık olayı ile ilgili olarak olayı gerçekleştirdikleri tespit edilen 4 Şüpheli şahıs yakalanarak haklarında gerekli işlemler yapılmıştır.

İş Yerinden Hırsızlık olayı ile ilgili olarak olayı gerçekleştirdikleri tespit edilen 2 Şüpheli şahıs hakkında gerekli işlemler yapılarak suça konu eşyalar sahiplerine teslim edilmiştir.

Şase ve motor numarası kazılı motosiklet bulunarak ilgili birime teslim edilmiştir. Polis Sorumluluk Bölgemiz dışında çalıntı kaydı girilen otomobil bulunarak sahibine teslim edilmiştir.

İlimiz genelinde vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması konusunda tedbirlerimiz ve meydana gelen olayların aydınlatılması ve faillerin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız hassasiyetle sürdürülmektedir.'' ifadeleri kullanıldı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.