”Google ”Google
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Niğde lobisi start aldı !..

Başkent Niğde Vakfı ve Niğde Belediyesi birlikteliliğinde organize edilen "2. Niğdeli Bürokratlar Buluşması" gerçekleşti. Toplantıyla birlikte ilimizin merkezde güçlü şekilde temsil edilmesi ve yatırım anlamında gerekli payın alınması amaçlanıyor.

Haber Giriş Tarihi: 24.10.2022 09:45
Haber Güncellenme Tarihi: 24.10.2022 10:27
https://www.medyahabersitesi.com
Niğde lobisi start aldı !..

NİĞDELİ BÜROKRATLAR BİR ARAYA GELDİ
Niğde Belediyesi ve Başkent Niğde Vakfının birlikte organize ettiği Niğdeli bürokratlar buluşması 22 Ekim Cumartesi günü Grant Otelde gerçekleştirildi.  

Niğde’de, Türkiye genelinde önemli görevlerle bulunan Niğdeli bürokratlar, milletvekilleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, meslek odalarının yöneticileri ve basın kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla toplantı gerçekleştirildi. 
Toplantı ile ilgili olarak Başkent Niğde vakfından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı; “Niğde Belediyemiz ile birlikte organize ettiğimiz '2. Bürokratlar Buluşması'nı Niğde’mizde gerçekleştirdik. Toplantımıza katılan başta valimiz, milletvekillerimiz, belediye başkanımız, generalimiz, başsavcılarımız, çankaya kaymakamımız, harran kaymakamımız, İl emniyet müdürümüz, polis müfettişleri,  İl jandarma komutanımız, genel müdür ve daire başkanlarımız, baro başkanımız, İl genel meclisi başkanımız, İlçe belediye başkanları, üniversitemiz rektör yardımcıları, dekanları, akademisyenleri, belediye başkan yardımcılarımız, oda başkanlarımız, basın kuruluşu temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları hemşerilerimize teşekkürlerimizi sunarız.”

Başkent Niğde Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Buluş 


“Niğde için hep birlikteyiz, hep beraberiz diyen” Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ise; 


“Burada siz kıymetli hemşerilerimle birlikte olmaktan çok mutluyum. Bu organizasyona katılan herkese şehrimiz adına teşekkür ediyorum. Niğdelilerin her alandaki birlikteliği gerçekten çok önemli bizim için. İl dışında ki hemşerilerimizin birlikteliği şehrimiz adına çok büyük bir güç oldu ve bunun pozitif yansımalarını görüyoruz. Bu şehir için, Niğde’miz için hep birlikteyiz, hep beraberiz, Katılan Niğdeli bütün bürokratlarımıza ve hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 


Haber Murat Karakaya 

”Google
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.