Hava Durumu

Niğde İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Dr. Bahadır Karaca göreve başladı

Niğde İl Sağlık Müdürlüğü görevine Dr. Bahadır Karaca atandı. Göreve başlamasıyla birlikte Karaca, Niğde Valisi Cahit Çelik'i ziyaret ederek yeni görevine resmen başladı.

Haber Giriş Tarihi: 31.01.2024 15:20
Haber Güncellenme Tarihi: 31.01.2024 15:20
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Niğde İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Dr. Bahadır Karaca göreve başladı

Geçtiğimiz günlerde Niğde İl Sağlık Müdürü Dr. Koray Okur'un Ankara'ya tayin olmasının ardından boşalan göreve, Uzm. Dr. Bahadır Karaca atandı. Sağlık Bakanlığı adına saha koordinatörü olarak 2 yıldan fazla bir süre yurt dışında birçok ülkede savaş bölgelerinde insanı yardım amaçlı görev yapan Karaca aynı zamanda, deprem bölgesinde de ilk günden itibaren görev aldı.

Göreve başlayan Sağlık Müdürü Dr. Bahadır Karaca, Niğde Valisi Cahit Çelik'e makamında bir ziyaret gerçekleştirdi. Karaca, Vali Çelik'e çalışmaları hakkında bilgi verdi. Vali Çelik, yeni İl Sağlık Müdürü Dr. Bahadır Karaca'ya görevinde başarılar dileyerek, il genelinde sağlık hizmetlerinin daha da güçleneceğine inandığını ifade etti. Dr. Bahadır Karaca, Niğde'de sağlık alanındaki çalışmalara katkı sağlamak için çalışmalar gerçekleştireceğini belirtti. Halk sağlığına yönelik projeler ve iyileştirmeler için elinden gelen çabayı göstereceğini ifade etti.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.