”Google ”Google
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Niğde'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri!..

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri, Niğde Valisi Mustafa Koç ve il protokolünün, Niğde Şehitliğini ziyaretleri ile başladı.

Haber Giriş Tarihi: 15.07.2023 18:09
Haber Güncellenme Tarihi: 15.07.2023 18:09
https://www.medyahabersitesi.com
Niğde'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri!..

Niğde Valisi Mustafa Koç ve beraberindeki İl protokolünün, 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit düşen vatandaşların, Niğde Şehitliğinde ki kabristanlarını ziyaretleri ile başladı.

ŞEHİTLER İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUNDU

Düzenlenen etkinlikler kapsamında Niğde Valisi Mustafa Koç ve il protokol üyeleri, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Aziz Şehitlerimiz ruhları için Dışarı Camide okunan Mevlit-i Şerif ve Hatim-i Şerif Programına katıldı.

‘TÜRKİYE YÜZYILININ KAHRAMANLARI’ TEMALI FOTOĞRAF SERGİSİNİ ZİYARET

Niğde Valisi Mustafa Koç ve İl Protokolü, Şadırvan Parkta açılan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü temalı fotoğraf sergisinin açılışına katıldı.

Fotoğraf sergisinde 15 Temmuz 2016 günü ve gecesinde ülkemizin çeşitli yerlerinde yaşanan olaylara ilişkin Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına ait fotoğraflar yer aldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü temalı fotoğraf sergisine Niğde Valisi Mustafa Koç’un yanı sıra, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Harun Karahan, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu, İl Emniyet Müdürü Adnan Özdemir, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Nihat Özkök, İl Genel Meclis Başkanı Sayın Nusret Teksin ve İl Protokolü katıldı.

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK BERABERLİK KOŞUSU DÜZENLENDİ

Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hazırlanan 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma ve Milli beraberlik koşusu saat 10:00’da gerçekleştirildi.

SAAT 22:15’TE FENER ALAYI YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENECEK

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne ithafen saat 20:15’te Fener Alayı eşliğinde yürüyüş gerçekleştirilecek olup, saat 22:00’de Uğur Işılak konseri ile son bulacak.

”Google
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.