Hava Durumu

Niğde Belediyesi'nden Kırlangıç Sokağa çocuk parkı!..

Niğde Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Kırlangıç Sokağa çocuk parkı yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 24.07.2023 15:59
Haber Güncellenme Tarihi: 24.07.2023 15:59
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Niğde Belediyesi'nden Kırlangıç Sokağa çocuk parkı!..

Park çocukların oyun oynayabileceği, ailelerin dinlenebileceği ve spor yapabileceği bir ortam sağlamak amacıyla tasarlandı. Parkta bulunan çocuk oyun grupları, çocukların fiziksel aktivitelerini desteklemek ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak için çeşitli oyun aletlerinden oluşuyor.

Parkın içerisinde yer alan kamelyalar, ziyaretçilere gölgelik bir alan sunarak dinlenme imkanı sağlıyor. Ayrıca, parkta bulunan fitness aletleri, çocuklara spor yapabilme imkanı sunuyor.

Niğde Belediyesi tarafından yapılan Kırlangıç Sokağa Park projesi, çocukların çeşitli aktivitelerde bulunabileceği, doğayla iç içe vakit geçirebileceği bir alan olarak hizmet veriyor. Park, aynı zamanda çevre düzenlemesiyle de dikkat çekiyor. Yeni peyzaj alanları ile süslenen park, görsel açıdan da estetik bir görünüme sahip.

ÖZDEMİR; "YEŞİL İÇİNDE BİR NİĞDE İÇİN ÇALIŞIYORUZ."

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, "Yeşil içinde bir Niğde için çalışıyoruz." diyerek sözlerine şöyle devam etti; "Kırlangıç Sokağa yapmış olduğumuz Parkımız güzel bir ortamda vakit geçirmek isteyen çocuklarımız için ideal bir seçenek sunuyor. Belediyemizin bu projesi, burada yaşayan çocuklarımızın sağlıklı, mutlu ve keyifli bir yaşam sürmelerine katkı sağlıyor." dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.