Hava Durumu

Niğde Belediyesi’nden Babalar Günü Etkinliği!..

Niğde Belediyesi tarafından Babalar Günü’ne özel, 18 Haziran Pazar günü saat 14:00’de Kent Ormanı’nda “Baba Çocuk Şenliği” programı kapsamında etkinlik gerçekleştirilecek. 

Haber Giriş Tarihi: 12.06.2023 13:53
Haber Güncellenme Tarihi: 12.06.2023 13:53
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyahabersitesi.com
Niğde Belediyesi’nden Babalar Günü Etkinliği!..

Niğde Belediyesi tarafından düzenlenecek olan etkinlik kapsamında Mini Clup, Çocuk Dansları, Palyaço, Hacivat-Karagöz, Animasyon ve İllüzyon gösterilerinde bulunulacak. Ayrıca yarışmalarda derece alanlara sürpriz hediyeler verilecek. Girişin ücretsiz olduğu etkinlikte gelenlere dondurma ve pamuk şeker ikram edilecek. 
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Babalar Gününe yönelik olarak güzel bir program hazırladıklarını dile getirerek konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu; “18 Haziran 2023 tarihinde Kent Ormanında saat 14:00’de Babalar Günü etkinliği kapsamında “Baba Çocuk Şenliği” programı düzenleyeceğiz. Programda yarışmalar, mini club, çocuk dansları, palyaço, Hacivat­Karagöz, animasyon ve illüzyon gösterimi yapılacaktır. Dondurma ve pamuk şeker ikramı yapılacak olan programda yarışmalarda derece alanlara sürpriz hediyeler verilecektir. Bütün vatandaşlarımızı programımıza katılmaya davet ediyor kıymetli babalarımızın babalar gününü kutluyorum.” dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.